Amerykanin zneutralizował jelenia, który zaatakował supermarket

Kategorie: 

https://twitter.com/WCCO/status/864869883938578432

Klienci sklepu Walmart w mieście Wadena (Minnesota) zostali zaskoczeni, pojawieniem się dzikiego jelenia, donosi AP. „Jedna kobieta krzyczała tak, jakby coś ciężkiego spadło z półki z towarami - powiedział jeden ze świadków incydentu w wywiadzie udzielonym lokalnej telewizji.

 Inny świadek - Tom Grassvik - powiedział, że poczuł uderzenie. Odwrócił się i zobaczył, że został zaatakowany przez młodego jelenia. Poszkodowany uznał jednak, że potrafi poradzić sobie z agresywnym zwierzęciem. „Pomyślałem, że jestem większy od niego i mogę wygrać tę walkę”.


    
Mężczyzna chwycił zwierzę i rzucił je na podłogę. Potem przykrył mu oczy, aby ten się uspokoił. Grassvikowi pomogły służby, który przybyły na miejsce zdarzenia. Zbłąkany napastnik został wyniesiony na zewnątrz i wypuszczony na wolność.Incydent wydarzył się wczesnym rankiem w centrum handlowym 16 maja br. Jeleń wszedł do sklepu przez drzwi działu ogród. Być może szukał pożywienia. Po tym zdarzeniu, administracja sklep postanowiła ściślej monitorować dostęp do supermarketu, aby zapobiec powtórzeniu się takich ekscesów.
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenSkomentuj