Ostatnie odpowiedzi

 • Reply to: Najstarszy ptak świata ponownie został matką   3 tygodnie 3 dni ago

  Cudowny post, humor i dystans! Plus ogolnie bardzo fajny blog Smile Gratuluje! Smile

 • Reply to: Biała wrona spaceruje po ulicach Tallina   3 tygodnie 4 dni ago

  Widziałem w Kopenhadze

 • Reply to: Gigantyczne beznogie płazy odkryto w lasach Kambodży   3 tygodnie 5 dni ago

  KOPYTA WAM WALĄ

 • Reply to: Szokujące fakty na temat krewetek – nie będziesz mógł ich jeść   3 tygodnie 5 dni ago

  Dzięki wielu materiałom na temat produkcji parówek i kebabów oraz afer z tym związanych wiele osób tak jak np ja (choć byłem tego świadomy wcześniej) - nie tyka kebabów i parówek oraz wszeliej maści pasztetów i tego typu pseudo smakołyków. Co do krewetek to też wiedziałem o ich hodowlach i o tym, że są faszerowane przedziwnymi paszami niczym kurczaki i nie na darmo zastanwaiało mnie to jak możeliwe jest to że cena hurtowa ciągle maleje i czasem za 30 zł można kupić 1 dobrych dużych krewetek, ale nie wiedziałem że problem wygląda jak w powyższym materiale. Sam do tego nieżle się przyczyniam bo i zjadam duże tych robaczków i dużo polecam dalej. 

  Może i są osoby które zdają sobie sprawę z tego jak dziś produkuje sie zywność i na jaką skalę oszykuje sie ludzi i jaki to niekorzystny wpływ ma na nasze zdrowie i środowisko i mino to zajadają sie tymi świństawami ale nie oszukujmy sie że coraz więcej ludzi zastanawia się nad tym co robi i nie jest na tyle lekko myślna i przeciwdziała tym procederom przynajmniej nie kupując takich wynalazków lub mocno ogranicza spozywanie ich. To tyczy sie nie tylko kebabów, parówek i krewetek ale wielu wielu innchy produktów. Jest to trudna sytuacja bo dziś trudno mówić o ekologiczych plantacjach sąsiadujących z takimi terenami jak w powyższym maretiare ale nie nazywajmy tego przesadą. Warto robić takie materiały i rozprzestrzeniać je o ile faktyczne są prawdziwe. Jeżeli nawet 10 % ludzi pokieruje się rozsądkiem to już bedzie o 10 % lepiej. No, a reszta trudno niech pochłania wszystko jak leci. Gadając bzdurne słowa typu i tak na coś trzeba umrzeć lub i tak z tym nic nie zrobimy itp nieopowiedzialne i głupkowate teksty. Tu chodzi o nasze zdrowie i o naszą planetą. Wstydził bym pierdyknąć takie podsumowane jak ktoś powyżej po zapoznaniu się z tym mareriałem lepiej już nic nie mówić. Nic nie wiem, wszystko mam w dupie ale się wypowiem - brawo. Wiem że większość tego typu materiałów ma na celu promocję czegoś lub zdobywanie kontaków i odwiedzin stron i czesto sprawa jest przebarwiona ale warto się czesto zastanowić i sprawdzić temat. 

  Pozdrawiam

   

   

 • Reply to: Bezdomna kotka uratowała życie niemowlęcia   3 tygodnie 5 dni ago

  Szkoda że nie wiadomo czy ta kotka ogrzewaął to dziecko "świadomie" czy po prostu chciała się nim położyć bo było jej wygodnie;/